Настойка чемериці (100мл) (настоянка лялькаря)

Настойка чемериці (100мл) (настоянка лялькаря)

Настойка чемериці (100мл) (настоянка лялькаря) від компанії Аптека народної медицини "Інфорум" - фото 1
175 ₴
В наявності

Характеристики

Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Україна
Тип
настоянка
Термін придатності
1825 днів
Производитель
ТОВ Сельское хозяйство
Активные компоненты
чемерицы

Опис

Настойка з лялькаря (чемериця Лобеля)

Опис: Рослина має блювотну, дратівливу і протипаразитарну дію. Алкалоїди чемериці білої (протовератрин, протоверин) знижують артеріальний тиск. Згідно з експериментальними даними в науковому дослідженні екстракти, настої та відвари надають сечогінну, седативну, жовчогінну дію, виявляють значну бактерицидну активність, згубно діють на кров'яну двоустку.

Показання до застосування:

Спиртова настойка використовується зовнішньо, втирається у шкіру при болях ревматичного, невралгічного та міозитного характеру. З цією ж метою застосовують і мазь. Внутрішньо препарати чемериці через значну токсичність не застосовуються.

Застосування:

У гірських місцевостях, де чимериці багато, нею лікують і людей, і тварин. Я наводжу ці відомості заради інтересу, але не для самодіяльних дослідів. Порошок з коріння дають при депресії, астмі, водянці, ревматизмі та лишаї, а також при кольках. Мазь із чемериці вважається дієвою при шкірних висипах, корості та псоріазі. Відвар чемериці застосовується для компресів та промивань при шкірних хворобах. У ветеринарній практиці препарати чемериці - настоянку та відвар застосовують для посилення жуйки у великої рогатої худоби, як блювотний засіб у свиней та собак. Екстракт чемериці використовують як ефективний протикоростяний засіб. Настойка чемериці застосовується проти шкідників плодових та ягідних культур. У народній медицині найчастіше з кореневищ з корінням чемериці застосовуються спиртові настої, водні відвари та мазі, як болезаспокійливий засіб при запальних захворюваннях суглобів, при невралгії, міалгіях, артритах, радикулітах. Корінь та кореневища, настояні на вершках у духовці, втирають при екземі. Екстракт чемериці – високоефективний засіб проти корости. Під час миття голови з чемеричною водою усувається лупа. Настоянку кореневищ та коріння на 40% спирті приймають внутрішньо по 1 краплі при болях у животі.

Побічні дії:
Чемериця – смертельно отруйна рослина! Прийом 2,0 г аптекарської сировини може призвести до отруєння зі смертельним результатом. Нудота, блювання та уповільнення пульсу – перші ознаки отруєння. У цьому випадку необхідно якнайшвидше вивести отруту з організму. На щастя, отруєння чемерицею зустрічаються рідко, оскільки рослина безпосередньо всередину не вживається. Однак це слід знати, щоб дітей убезпечити від отруєнь.

Спосіб застосування та дози:

Використовують чемерицю в медицині лише зовнішньо – у вигляді спиртових настоянок проти нашкірних паразитів.
Настойка чемериці застосовується зовнішньо відповідно до інструкції, що додається до препарату (наносять на ділянки, уражені педикульозом).

При прийомі:

Обережно! При прийомі більше 1 г чемериці можливий летальний результат!

Застосування препарату з давніх-давен було обумовлено її сильною протипаразитарною дією. Приготовану настойку з отруйної рослини, можливо, корости або педикульоз. Необхідно двічі на добу змащувати уражену ділянку тіла вазеліновою маззю або настоєм.

Також цей засіб наділений іншими різними лікувальними ефектами: посилення тонусу скелетних м'язів, суттєве розширення кровоносних судин, сильним збудженням нервової системи, протигрибковою, аналгетичну та дратівливу дію. Ліки має седативну, сечогінну та жовчогінну дію.

Наприклад, дратівливий і знеболюючий ефекти настою використовуються для лікування таких недуг як: радикуліт (остеохондроз), болю м'язів, при невралгії, артриті або зовнішньому лікуванні подагри, а також у деяких випадках захворювання опорно-рухового апарату. Також призначають для лікування екземи, себореї, лупи та ревматизмі.

Незважаючи на свою надзвичайну небезпеку отруєння при внутрішньому використанні цієї рослини, безліч народних цілителів радять приймати як протипохмільний засіб по кілька крапель настою чемериці. Основна дія даного препарату проти алкогольного сп'яніння ґрунтується на блювотному рефлексі, що викликається цією отруйною рослиною.
Потім приступають до лікування за такою інструкцією: першого дня алкоголіку додають в їжу 1-2 краплі, наступного дня збільшують дозу на 1 краплю і так далі. Таким чином, у хворого з'являються неприємні симптоми у вигляді інтенсивного запаморочення, сильної нудоти та блювання.

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.