Настоянка Якорці (козацька трава, посилення чоловічої привабливості)

Настоянка Якорці (козацька трава, посилення чоловічої привабливості)

Настоянка Якорці (козацька трава, посилення чоловічої привабливості) від компанії Аптека народної медицини "Інфорум" - фото 1
215 ₴
В наявності

Характеристики

Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Україна
Тип
настоянка
Термін придатності
730 днів
Производитель
Сельское хозяйство Украины
Активные компоненты
Якорцы стелющиеся

Опис

Хімічний склад. У траві виявлені стероїдні глікозиди (трилін, діосцин, грацилін, протодіосцин, кікубасапонін), флавоноїди, алкалоїди гарман та гармол, 160мг% аскорбінової кислоти, смолисті, барвники та дубильні речовини. В останні роки в якорцях виявлені стероїдні сапоніни – продукти дегідратації діосгеніну: кристалічний хлорогенін та 25-0-спірост-3,5дієн. У насінні виявлено п'ять алкалоїдів, у тому числі гарман і близько 5% висихаючої жирної олії. У коренях знайдено бетаситостерин, кампестерин та стигмастерин.

Препарати рослини мають протисклеротичну, жовчогінну, сечогінну, протизапальну, фунгіцидну дію, а також стимулюють секрецію шлункового соку і посилюють перистальтику кишечника. Також якірці використовуються як молокогінний засіб у матерів-годувальниць.

Екстракт якорців стелиться "трибулус" - найбільш потужний і ефективний негормональний препарат для посилення потенції, лібідо (сексуального потягу), а також засіб від чоловічої безплідності. екстракт якорців посилює вироблення тестостерону. Механізм дії препарату – центральний. Препарат стимулює роботу гіпоталамуса та гіпофіза та посилює вироблення лютеїнізуючого гормону, який віддає команду яєчкам виробляти тестостерон.

У народній медицині багатьох країн якірці застосовуються з давніх-давен при різних захворюваннях. Ібн Сіна використовував якорці при пухлинах і виразках, особливо при гнійних ранах ясен, як сечогінний засіб і для видалення каменів із нирок та сечового міхура. В Італії вони призначаються як стимулююче статеву активність і як тонізуючий, сечогінний, в'яжучий засіб. У Китаї - як сечогінний, в Америці - при гонореї та застудних захворюваннях.

Народна медицина Сходу відвар і настій трави рекомендувала як тонізуючий, проносний і сечогінний засіб, при гонореї, головних болях, кон'юнктивітах. Народна медицина Киргизії траву якорців застосовує як ранозагоювальне, Грузії - як сечогінну.

Порошок висушених плодів у народній медицині Середньої Азії курять при сифілісі, гонореї, використовують як сечогінну. Крім того, народна медицина Середньої Азії рекомендує варити коріння якорців у молоці та пити при хронічній малярії як засіб, що знімає почуття загальної втоми, слабкості.

В результаті наукових досліджень було з'ясовано, що Якорці, що стелиться, покращують вироблення тестостерону. Ця властивість робить їх цікавою для спортсменів, які займаються бодібілдінгом. Рослина збільшує кількість лютеїнізуючих гормонів (ЛГ). Ці гормони виробляє гіпофіз для виробництва тестостерону. У зв'язку з цим у країнах Азії довгі століття використовують при лікуванні безпліддя. Воно покращує роботу яєчок, сприяє виробленню сперми та тестостерону, а також покращує лібідо.

У Тбіліському науково-дослідному хіміко-фармацевтичному інституті був приготовлений екстракт з листя якорців, що стелиться, і при дослідженні було встановлено, що він має виражену сечогінну дію. Відповідно до літературних даних (В. С. Ягодка, 1991) відвар трави якорців стелиться з позитивним ефектом зовнішньо застосовується при багатьох дерматозах, соком рослини змащують висипання при вірусних захворюваннях шкіри та грибкових, а препарат "Трибуспонін" застосовували при лікуванні псоріазу, мастоцитозу, ксантом, ксантелазм, вірусних, міхурових та алергічних захворювань шкіри. Препарат "Трибуспонін" застосовують з профілактичною та лікувальною метою при атеросклерозі, ішемічній хворобі серця, гіпертонічній хворобі, при облітеруючому атеросклерозі судин кінцівок. Згідно з даними А. Д. Турової зі співавторами (1987) лікування "Трибуспоніном" хворих на атеросклероз найбільш ефективно при високому вмісті бета-ліпопротеїдів. При лікуванні цим препаратом хворих на атеросклероз на тлі гіпертонічної хвороби нормалізується сон, зменшуються або припиняються головні болі, шум у вухах, знижується артеріальний тиск. У хворих на цукровий діабет на тлі атеросклерозу "Трибуспонін" у комплексі з цукрознижувальними препаратами позитивно впливає на показники ліпідного та вуглеводного обміну.

Способи застосування та дози:

настойка - приймати по 30-40 крапель на 50мл води 3 десь у день 20 хв. до їди протягом місяця. Після двох тижнів перерви курс можна повторити
УВАГА! САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я! Дотримуйтесь зазначених доз та не перевищуйте їх! Збільшення дози препарату зовсім не означає зростання ефективності його дії!

виробництво ПП "Сільське господарство України"

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.